KLIKmail.sk - Home Page KLIKmail.sk pre firmy KLIKmail.sk prihlásenie
 
Vyhradzujeme si právo neodpovedať na také otázky, ktorých zodpovedanie je priamo na tejto stránke. Príklad: Ako často chodia maily? Kedy mi príde vyplata? Prečo mi už nechodia maily? Prečo neodpovedáte? - viď pravidlá. Kto pravidlá dodržuje, ten dostane plnohodnotnú odpoveď do 24 hodín. Ak odpoveď nepríde, hľadajte ju na tejto stránke alebo v kategórii Novinky.

Nepoužívajte diakritiku (mekčene, dĺžne, háčky) - taký email nám nepríde a tým pádom nedostanete ani odpoveď!

Pred odoslaním formulára sa pozrite nižšie, možno je tam odpoveď na Vašu otázku.
 
Meno:
E-Mail:
Typ otázky:
Text:
Nežiadajte o nové heslo, vygenerujte si ho online na prihlasovacej stránke! Ak Vám prišiel email ale nebolo v ňom ziadne heslo, kontaktujte nás.

Vyplácame len na PayPal.com - internetová peňazenka. Vo svojom profile zadajte názov paypal účtu (zvyčajne email). Ak nemáte účet u PayPal.com, vytvorte si ho. Je bezplatný. Názov účtu môzete doplniť aj neskôr. O vyplatenie môžete poziadať online. Keď budete mať kredit nad 10,-Eur, zobrazí sa Vám tlačidlo VYPLAťIť. Kliknite a riaďte sa pokynmi. Na bežný účet neposielame, nakoľko toto je medzinárodný projekt (SK a CZ), tieto 2 krajiny majú podobné kódy bánk. Mohlo by sa teda stať, že slovák požiada o výplatu a tá príde čechovi na rovnaké číslo účtu. Z toho dôvodu používame medzinárodnú možnosť výplaty - PAYPAL.com Viac o paypale a návod na registráciu nájdete po KLIKNUTÍ SEM.

V zmysle podmienok sa výplaty zasielajú do 30 dní odo dňa kedy sú všetky prekliky na Vašom účte uhradené klientami. Systém je plne automatický a nepovolí platbu, pokiaľ vo vašej žiadosti o vyplatenie provízie sú prekliky, za ktoré sme nedostali ani my peniaze. Keď ich nemáme my, tak nieje možné ich preplatiť užívateľom. Zvyšajne stačí počkať. Firmy platia nepravidelne. Podmienkou je kompletné vyplnenie Vašich kontaktných údajov v profile, nakoľko ako riadne registrovaná spoločnosť musíme evidovať komu odchádzajú platby. Robíme však všetko preto aby klienti platili načas a výplaty nemeškali. Doklady vyplácania nájdete nižšie..

Hlavným príjmom tohto projektu je provízia. Tá je vo výške 20% z peňazí od klienta. Zvyšok sa rozdelí medzi užívateľov ktorý klikli na link v emaily. Rozdelenie je plne automatizované, každý užívateľ vidí svoj stav online po prihlásení.

Nás záväzok je posielať emaily 1x denne cez pracovné dni. Avšak sú obdobia kedy posielame aj 2-3x denne.

Sme riadne registrovaná firma v ochodnom registri i na úrade pre ochranu osobných údajov. Názov KLIKmail.sk je tiež registrovaná ochranná známka. Prevádzkovateľ systému prevádzkuje i ďalšie projekty a portály a tedá má i riadnych zamestnancov a kamenné sídlo. Niektorí užívatelia nás označili za "prvú SK klikačku ktorá vypláca". Za prekliky nesľubujeme vysoké sumy, ale reálne peniaze, ktoré následne nie je problém vyplatiť. Dôkazy nájdete TU alebo TU alebo TU .

Pokiaľ máte email na portáli @azet.sk, mail nepríde, s týmto portálom nespolupracujeme, registrujte sa pod iným emailom. V ostatným prípadoch skúste pozrieť aj priečinok SPAM alebo JUNK. Pokiaľ nepríde ani do 8 hodín, kontaktujte prevádzkovateľa svojho emailu a ziadajte si nastavenie ktoré prepustí všetky emaily z adresy admin@klikmail.sk alebo IP adries: 146.255.25.147, 217.16.182.32 a 37.9.171.234 Následne nás kontaktujte pre manuálnu aktiváciu tvojho účtu.

Pri registrácii zadávate len svoj email, meno a heslo. Ostatné údaje nie sú povinné k používaniu. Pred žiadosťou o vyplatenie však musíte zadať do profilu aj vašú adresu trvalého pobytu a dátum narodenia. Nezadávajte rodné číslo ani číslo OP!

Žiadosť o zrušenie vybavíte rýchlo a online. Neposielajte manuálnu ziadosť cez formulár! Choďte na prihlasovaciu stránku, v treťom riadku vyberte "CHCEM SA ODHLÁSIť" a potvrďte. To je všetko.

Tento systém funguje od januára 2013 a od svojho začiatku ponúkal registračný bonus 5,-Eur. Neskôr sa zmenil na 3,-Eur. Dostanú ho každý nový užívateľ. Pozor! Každý múže mať len jeden účet. Viac registrácií na jeden paypal účet je porušením našich pravidiel! Registračný bonus môžete kedykoľvek upraviť, resp. znížiť alebo zrušiť, preto doporučujeme registráciu čo najskôr. Výška bonusu sa môže kedykoľvek zmeniť.

PAYPAL.com je platobná brána, funguje na princípe bankového účtu a pre bezné použitie je bezplatný. Viac o paypale a návod na registráciu nájdete po KLIKNUTÍ SEM

KLIKmail.sk prevádzkuje spoločnosť:
SHEPHERD HK Limited
Sídlo: 903 Dannies Hse. 20 Luard Rd
Wan Chai, Hong Kong
Technická podpora: EM Technologies s.r.o.,
Email: admin@klikmail.sk,
Email - obchod: obchod@klikmail.sk

KLIKmail.sk je registrovanáochranná známka.
KLIKmail.sk je registrovaný na Úrade na ochranu osobných údajov pod č. 201414409

Copyright © 2012 - 2016 SHEPHERD HK Limited Všetky práva vyhradené,

Bežíme na výkonných SSD serveroch:


Reklamná spolupráca:
www.erotickablaneta.sk  - www.akosomzarobil.sk - www.radioscan.sk - www.hromadnymail.sk - www.databazafiriem.eu - www.uveromat.sk