KLIKmail.sk - Home Page KLIKmail.sk pre firmy KLIKmail.sk prihlásenie
 
News / Informacie k vypadku 02/11/2013
V stredu minulého týždna došlo k poruche diskového pola na serveri kde bola umiestnená databáza. Pri obnove záloh z poškodeného disku sme narazili na niekolko problémov s konzistenciou databázy.
Ospravedlnujeme sa za anglický mail oznamujúci ze ste neaktívny. Ignorujte ho, nie je to pravda. Váš úcet bude aktívny vzdy.
Dnes sa nám podarilo konecne spustit portál zo starších záloh, avšak nepodarilo sa ich úplne obnovit. Môze sa preto stat ze Vám môzu chýbat kredity. Z toho dôvodu má tento email hodnotu 20tich reklamných emailov ktoré sme poslali za posledných 30 dní.
Uzívatelia, ktorý boli vyplatení pocas posledných 30 dní môzu mat kredit v mínuse. Ak sa tak stane, napíšte nám.
Pokial pouzívate referencný program a mali ste nazbierané viac, kontaktujte nás, kredit Vám pripíšeme manuálne. Ak pod sebou nenájdete uzívatelov musia sa zaregistrovat ešte raz.
Dakujeme za pochopenie situácie ktorá nastala, nebolo však v našej moci ovplyvnit to. Ododnes sme zaviedli platené zálohovanie niekolkokrát denne od nášho providera, cize takýto problém sa uz opakovat nebude.
Veríme ze nám zostanete verní a spolu vytvoríme najväcšiu siet. Samozrejme všetky zameškané maily pošleme dnes/zajtra.

Prosim piste na admin@azetemail.sk nie sem!

S pozdravom
Admin AZETemail.sk


Copyright © 2012 - 2016 SHEPHERD HK Limited Všetky práva vyhradené,

Bežíme na výkonných SSD serveroch:


Reklamná spolupráca:
www.erotickablaneta.sk  - www.akosomzarobil.sk - www.radioscan.sk - www.hromadnymail.sk - www.databazafiriem.eu - www.uveromat.sk