KLIKmail.sk - Home Page KLIKmail.sk pre firmy KLIKmail.sk prihlásenie
 
News / Nové dôkazy výplat 04/2015 04/01/2015
Konkurencia nespí a silne sa snaží zdiskreditovať KLIKmail.sk a ohovára ho na rôznych fórach že nevypláca a pod. Po dlhšom čase sme sa teda rozhodli opäť dať jasný dôkaz o tom, že kto dodržuje pravidlá, tak i obdrží svoju províziu.

Zároveň týmto vyzývame všetky podobné projekty aby tiež zverejnili dôkazy o výplatach, pretože zatiaľ sme asi jediný čo i reálne vyplácajú.

To, že iné klikačky nevyplácajú ešte neznamená, že patríme k nim. Nie sme žiadna schránková firma sídliaca na kokosových ostrovoch!

Kto si prečíta podmienky ešte pred registráciou, tak vie, že výplatu posielame až keď nám klient uhradí prekliky.

Zaráža nás, že negatívne reči šíria páve tí, ktorí nie sú schopný vyplniť si profil pred požiadaním o výplatu (je to podmienka), alebo zadajú bankový účet (vyplácame na paypal.com iba) a potom sa všade možne sťažujú...

A medzitým ostatní užívatelia majú na účtoch svoje výplaty.

Prikladáme ďalší dôkaz a i naďalej ich budeme zverejňovať aby tých konkurenciu a neveriacich šlak trafil :-)

System je plne automatický a akonáhle máme všetko vyplatené od firiem, tak systém povolí platbu. Keď nemáme od firiem zaplatené, tak do mínusu ísť predsa nemôžete, treba teda počkať.

Dôkazy platieb z 1.4.2015
Pre zväčšenie klikni na obrázokVýpis 1.4.2015
Pre zväčšenie klikni na obrázok
Prevody 1.4.2015-screen
Pre zväčšenie klikni na obrázokSamozrejme nemôžeme každý deň robiť screeny ale raz za čas ho sem zavesíme.


PS: Nezabúdajte si vyplniť svoj profil pred zadaním žiadosti o vyplatenie provízie. TOto je totiž najčastejší problém prečo vraciame peniaze späť na klikmail.sk účet. Zákon nám prikazuje evidovať komu idú peniaze. Sme riadna firma a musíme viesť aj riadne účtovníctvo.

Staršie dôkazy a screeny z paypalu sú
TU


Copyright © 2012 - 2016 SHEPHERD HK Limited Všetky práva vyhradené,

Bežíme na výkonných SSD serveroch:


Reklamná spolupráca:
www.erotickablaneta.sk  - www.akosomzarobil.sk - www.radioscan.sk - www.hromadnymail.sk - www.databazafiriem.eu - www.uveromat.sk